Wyświetleń: 2579

Napisane przez:

EMEA CHANNEL ACADEMY – SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA

Zaledwie kilka dni temu pisałam o konferencji Distree EMEA w Monako, jako wydarzeniu zawsze bardzo udanym dla ABC Data i proszę, jakby na potwierdzenie tych słów, spółka została właśnie uznana najlepszym dystrybutorem regionu CEE w 2017 roku. Jest się z czego cieszyć, bo nagroda EMEA Channel Academy to nie tylko jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży, ale też bardzo wyjątkowe. Przyznaje ją – głosując za pośrednictwem internetu – wielotysięczne jury, złożone z partnerów biznesowych dystrybucji. Trudno o bardziej obiektywne i wiarygodne grono.

W praktyce oznacza to, że ABC Data uznana została za najlepszego i najbardziej wiarygodnego dystrybutora w całym regionie CEE głosami swoich partnerów biznesowych. Czy może być coś cenniejszego? Chyba tylko to, że to już siódma nagroda dla “Najlepszego Dystrybutora regionu CEE”, jaką w ciągu ostatnich dziewięciu lat zdobyliśmy podczas konferencji DISTREE EMEA.

Nic dziwnego, że wracałam z Monako nie tylko usatysfakcjonowana, ale i pełna energii. Usatysfakcjonowana, ponieważ nagroda oznacza, że partnerzy doceniają nasze standardy. Wysoko cenią naszą wiarygodność, motywuje ich nasza innowacyjność. Dostrzegają, że dokonujemy trafnych wyborów, wyprzedzamy rynkowe trendy, że warto za nami podążać – warto być partnerem ABC Data.  Pełna energii, ponieważ każda kolejna nagroda to dla mnie nie tylko satysfakcja ale i wyzwanie. Przecież nawet jeśli osiągnęło się tyle, co ABC Data – czyli właściwie wszystko, co można osiągnąć w tym biznesie – nie wolno jedynie odcinać kuponów od własnej pozycji. Wprost przeciwnie – trzeba rozwijać się jeszcze bardziej dynamicznie, niż wcześniej. W ABC Data nigdy nie spoczywamy na laurach i właśnie to jest podstawą naszego sukcesu.

Siódme wyróżnienie EMEA Channel Academy potwierdza, że podejmowane przez nas działania na rzecz rozwoju Spółki są trafne i skuteczne. Co więcej pokazuje również, że pomimo wytężonych wysiłków ze strony globalnych graczy o zdominowanie rynku w Europie Środkowo-Wschodniej, ABC Data od lat tworzy skuteczną przeciwwagę dla ich aspiracji. Mocna pozycji Spółki sprawia, że jest atrakcyjnym partnerem nie tylko dla swoich klientów, lecz także wiodących producentów sprzętu.

Wróciłam do Polski nie tylko z nagrodą, ale i pełna nowych pomysłów na dalszy rozwój zarządzanej przeze mnie Spółki. To efekt, m.in. licznych spotkań z najważniejszymi osobami w branży, które miałam okazję odbyć w ciągu ostatnich kilku dni. Jednak to wcale jeszcze nie wszystko. Starałam się również przywieźć do pochmurnej Warszawy trochę słońca, utrwalonego choćby na licznych fotografiach. Wierzę, że odrobina światła wszechobecnego w tak szczęśliwym dla ABC Data Monako wszystkim nam ułatwi wyczekiwanie na wiosnę. A ta upłynie pod znakiem… oczywiście nowych projektów ABC Data. Jednak o nich napiszę więcej dopiero w odpowiednim czasie.

Informacja o naszej nowej nagrodzie:

http://itreseller.com.pl/abc-data-podczas-konferencji-distree-emea-zostala-nagrodzona-prestizowym-tytulem-dystrybutora-roku-europy-srodkowo-wschodniej/

A tak pisano, gdy otrzymaliśmy to samo wyróżnienie w 2011 r:

https://www.crn.pl/aktualnosci/abc-data-otrzymala-nagrode-vendorow-z-regionu-emea

… w 2012 r:
https://www.crn.pl/aktualnosci/abc-data-dystrybutorem-roku-w-europie-srodkowo-wschodniej

… w 2014 r:
https://www.crn.pl/aktualnosci/abc-data-nagrodzona-na-distree

… w 2016 r:
https://www.crn.pl/aktualnosci/distree-abc-data-najlepszym-dystrybutorem-europy-srodkowo-wschodniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.

You have Successfully Subscribed!